O nas

Nasza oferta skierowana jest do ludzi ceniących piękno, wygodę, styl i klasę Specjalnie dla Państwa produkujemy piękne, stylowe meble, wyszukujemy niebanalne przedmioty, dodatki, tak aby dom, który kochacie - był pełen ciepła i niepowtarzalnej magii.

 

Nasza firma już od 3 pokoleń prowadzi stolarnię dzięki której, podtrzymując rodzinne tradycje oraz wykorzystując techniki wytwarzania starych mebli, dziś wychodzimy do Państwa z ofertą niepowtarzalnych mebli w stylu Vintage. Meble przez nas tworzone na Państwa indywidualne zamówienia, wykonane są wyłącznie z drewna litego, z zachowaniem jedynie tradycyjnych systemów i łaczeń. Dlatego nasze meble są tak wyjątkowe, bo choć wykonane współcześnie – mają prawdziwą duszę, jaką posiadają tylko antyki.

 

Każdy mebel produkujemy indywidualnie, dlatego macie Panstwo możliwość uczestniczenia w procesie ich powstawania, zmiany wymiarów czy kolorystyki. Zrobimy wszystko, aby Wasz mebel był tylko Wasz i dokładnie taki, o jakim marzyliście...

 

Ponieważ naszą pasją są również piękne, nietuzinkowe przedmioty - stare lub stylizowane - mamy specjalnie dla Państwa ofertę zakupienia w naszym sklepie drobiazgów, które dodadzą Waszemu domowi charakteru, a meblom - blasku.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań – mogą się Państwo skontaktować z nami - prosimy czuć się swobodnie - jesteśmy do dyspozycji. Chętnie udzielimy wszelkich porad i informacji oraz pomożemy, aby mebel, który wyjdzie z rąk naszych stolarzy, był dla Państwa tym najpiękniejszym i ulubionym. Tak, aby sprawiał Wam radość każdego dnia, cieszył po latach i miał szczególne miejsce w Waszym sercu.

 Dziękujemy, że do nas trafiłeś - znalazłeś nas, więc pewnie i Ty poszukujesz ukojenia dla swojej duszy i ciała
w zakątku Vintage Home.

Zapraszamy!