Zwroty:

Jeśli towar nie był używany oraz znajduje w fabrycznym opakowaniu, nie jest zniszczony lub wykorzystany, można go zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki, zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny".
W celu zwrotu towaru należy wypełnić formularz zwrotu następnie przesłać go do nas wraz z paragonem. Zwracany towar należy przesłać transportem we własnym zakresie. Koszt transportu pokrywa Klient.
Zwrotom nie podjegają meble wykonywane na indywidualne zamównie oraz antyki i stare przedmioty.

Pieniądze za zwracany towar zostaną wpłacone na konto podane w formularzu zwrotu .
Klient ponosi koszty zwrotu. Wszelkie przesyłki „za pobraniem” lub na koszt odbiorcy nie będą odbierane.

Reklamacje:

Jeżeli zakupione w naszym sklepie meble mają wady fabryczne prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego, dołączenie zdjęć na których przedstawione są wady przedmiotu oraz dowodu zakupu ( parafon lub faktura). Nasz dział reklamacji skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia dalszego postępowania. Dział reklamacji w ciągu 14 dni rozpatrzy zasadność Państwa reklamacji i poinformuje o tym telefonicznie oraz za pośrednictwem poczty e-mail (na adres e-mail podany w formularzu reklamacyjnym).

Decydując się na zakup mebla z litego drewna biorą Państwo do swojego domu żywy mebel.
Nie uwzględniamy reklamacji na pęknięcia drewna wzdłuż usłojenia czy innych wynikających z naturalnej pracy surowca.
Nie uwzględniamy reklamacji na odbarwienia spowodowane wydobywaniem się soków z drewna - to naturalny cykl i trzeba się z tym liczyć kupując meble drewniane malowane na kolor

 

 

Reklamacja towaru uszkodzonego w transporcie

 

W przypadku otrzymania uszkodzonego towaru dostarczanego firmą kurierską lub poprzez Pocztę Polską prosimy o spisanie protokołu reklamacyjnego oraz postępowania zgodnie z regulaminem firmy doręczającej towar. 

 

 

Sklep internetowy Vintage Home nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia towaru powstałe w transporcie zleconym firmom kurierskim  

 

 

Gwarancja
 
Meble objęte są 12 miesięczną  gwarancją producenta.
Meble po renowacji nie są objęte gwarancją.